Estetik; Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi olarak bilinen bir bilim dalıdır. Doğuştan gelen veya daha sonradan gerçekleşen bozuklukların tedavisinde başvurulan alandır. Estetik uzmanları yüz, dudak, çene, meme ve diğer bütün organlardaki görsel – işlevsel bozuklukların ortadan kaldırılmasını sağlar. Bu çerçevede daha güzel bir görünüm ve daha kaliteli bir sonuç ortaya çıkması mümkündür. Baysal Sağlık olarak Estetik dalında pek çok uygulama ile sizlerin sağlığınızı önemsiyoruz.

Burun Estetikleri

Burun yapısında meydana gelen bozuklukların giderilmesi ve daha kaliteli bir sonuç elde edilmesi açısından burun estetiği uygulamalarına başvurulmaktadır. Bu çerçevede burnun hem yapısal hem de işlevsel olarak daha ideal bir noktaya ulaşması açısından gerekli işlemler yapılmaktadır. Uzman bir estetik cerrah tarafından gerçekleştirilen burun estetiği sayesinde hastanın arzu ettiği sonuca ulaşması çok kolay olur.

Meme Estetikleri

Kadınların meme yapısında meydana gelen problemler çeşitli operasyonların tercih edilmesine neden olmaktadır. Meme küçültme, büyütme ve dikleştirme bu konuda en çok tercih edilen uygulamalar arasındaki yerini alır. Memelerin daha başarılı bir görünüme kavuşması açısından oldukça değerli olan meme estetiği ile alakalı olarak siz de kaliteli bir sonuca ulaşmayı tercih edebilirsiniz. Baysal Sağlık uzmanları tarafından sunulacak uygulamalar sayesinde başarılı sonuçlara mümkün olacak!

Liposuction

Estetik uygulamalarından söz edilecekse Liposuction da bu konuda en çok tercih edilenlerden bir tanesi. Özellikle vücudun belli kısımlarında biriken yağın alınması ve daha kaliteli bir görünümün elde edilmesi açısından önemlidir. İnatçı yağlarla başa çıkmak isteyen kimseler için liposuction tercihinde bulunmanın çok değerli olduğu ifade edilmelidir.

Germe Operasyonları

Estetik cerrahi alanında en çok tercih edilen uygulamalardan bir tanesi de germe operasyonudur. Kol, bacak, karın ve vücudun diğer bölgelerinde tercih edilen germe operasyonlarında amaç tamamen sarkan vücudun görsel olarak daha başarılı bir seviyeye ulaşmasını sağlamaktır. Germe operasyonları yapılırken sarkıklığın alınması sağlanırken gergin bir vücut için gerekli bütün işlemler gerçekleştirilmektedir. Genellikle daha genç görünmek isteyenler için tercih edilen kaliteli bir alternatif olarak kabul edilmektedir. Germe operasyonlarının farklı bölgelerde uygulanacak olması aynı anda birden fazla bölgede germe işlemini de mümkün kılar.

Kaş Kaldırma Uygulamaları

Kaş, insan yüzünde estetik görünümü sağlayan önemli unsurlardan bir tanesidir. Bu nedenle de kaş düşüklüğü durumunda daha başarılı bir görünüm elde etmek adına hareket etmekte fayda vardır. Kaşlarıyla alakalı konum problemi olan hastaların kaş kaldırma uygulamalarını tercih ederek başarılı sonuçlara ulaşmaları mümkün. Baysal Sağlık estetik uzmanlarınca gerçekleştirilecek cerrahi operasyonlarla beklenen sonuca ulaşmak mümkün olur.

Yağ Enjeksiyonları

İnsan bedeninin farklı bölgelerinde çökük bir görünümün ortaya çıkması estetik anlamda rahatsız edici olmaktadır. Kötü görünümü gidermek adına yüz ve diğer pek çok bölgeye yağ enjeksiyonu gerçekleştirilerek başarılı bir sonuca ulaşılması arzu edilmektedir. Yağ enjeksiyonlarının gerçekleştirilmesi esnasında kullanılan yağlar insan bedeninden alındığından olumsuz bir etki yaratması söz konusu değildir. Tam aksine daha doğal ve kaliteli görünüme imkân sağlar.

Kulak Estetiği Uygulamaları

Estetik görünümün önemli parçalarından bir tanesi olan kulak bazı durumlarda estetik cerrahi ile müdahale edilmesi gereken bir organ olur. Bu durumda yapılması gerekeni planlayan estetik cerrahlar uygulama öncesinde hastayı bilgilendirdikten sonra başarılı bir kulak estetiği gerçekleştirir. Hastanın hem görsel hem de işlevsel anlamda daha başarılı bir kulak yapısına sahip olabilmesi adına kulak estetiği uygulamalarının etkisi büyüktür.

Tüm bu süreçler ve çok daha fazlası için Baysal Sağlık ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.